Ettevõtliku maanaise võimalus liituda laenugrupiga

( 23.01.2013.a. )

Ettevõtlikud naised! Kas te olete mõnikord unistanud ettevõtjakarjääri alustamisest või kui juba tegutsete ettevõtjana, siis oma tegevuse laiendamisest?

Kui see unistus on jäänud pelgalt raha taha, siis MTÜ ETNA Eestimaal on teie probleemile lahendus.Kui see unistus on jäänud pelgalt raha taha, siis MTÜ ETNA Eestimaal on teie probleemile lahendus. Ettevõtlikke maanaisi ühendav MTÜ ETNA Eestimaal alustas mullu suvel koos

Maaelu Edendamise Hoiu-Laenuühistuga projekti ETNA Mikrokrediit, mille eesmärk on pakkuda ettevõtlusalast koolitust ja mikrolaenu maal elavatele naistele.

Mullu sügisel alustaski Eesti erinevates piirkondades tegevust kümme mentorgruppi, kus ettevõtlusest huvitatud naised said kogemustega mentorite käe all aimu nii ettevõtluse telgitagustest kui ka iseenda nõrkadest ja tugevatest külgedest.

Üks mentorgruppidest alustas tegevust ka Paistus, kuid alates tänavu veebruarist jätkavad mentorgrupid tööd juba laenugruppidena, millega liitunud naised saavad soodsa intressiga laenu ettevõtlusega tegelemiseks. MTÜ ETNA Eestimaal esinaine Sirje Vällmann lisas, et laenugrupid ongi mõeldud eelkõige mikroettevõtlusega tegelevatele naistele.

„Paljud maal elavad naised tegelevad tegelikult ju elustiiliettevõtlusega, kus on käigus väikesed summad, samas ei ole nad pankadele atraktiivsed laenukliendid. "Väike rahasüst annab väikesele ettevõtmisele hoo sisse," rääkis ta.

Seega - Paistu, Tarvastu, Abja ja Karksi valla ettevõtlikud naised! Kui laenugrupis osalemine pakub teile huvi, siis andke sellest teada Kristel Habakukele meiliaadressil kristel@krisanne.ee

ETNA Mikrokrediidi projekti rahastab Avatud Eesti Fond Kriisiprogrammi raames, 268 794 euro ulatuses.Tagasi