Mulkide vabatahtlik töö jõudis tunnustusüritusele

( 13.12.2012.a. )

Nädala algul tunnustati Viljandis Sakala keskuses tublisid vabatahtlikke. Ka Valgamaalt oli tunnustusüritusele esitatud kaks kodanikku – Tõrva Linnahoolduse juhataja Heli Otti ja Tõrva gümnaasiumi töötaja Koit Ortus.
Mõlemad tegid vabatahtlikena ära suure töö 9. juunil Tõrvas toimunud II Mulgi peo heaks. Tänutäheks tubliduse eest esitaski Mulgi Kultuuri Instituut Heli ja Koidu tunnustusüritusele.

„Tean, mida tähendab vabatahtlik töö ja tean ka kui oluline on, et seda hinnata osataks. II Mulgi peol oli meil palju abistajaid ja nad kõik väärivad suurt tänu. Koit ja Heli said tunnustusüritusele esitatud kuna nende tegevus tõusis teiste seast enim esile,“ lausus Instituudi juhataja Janne Järvelt.

Kõik Sakala keskuses esile tõstetud vabatahtlikud said tänukirja ja meened. Ürituse korraldas Viljandimaa Vabatahtlike Keskus koos Viljandi Maavalitsuse ja Viljandi Linnavalitsusega.
Tunnustusüritusel rõõmustasid kohalviibijaid oma esinemiskavadega Viljandi huvikooli laululapsed, Euroopa Liidu vabatahtlike programmi kaudu Viljandis tegutsevad noored Lasha Akhobadze Gruusiast, Lilia Held Saksamaalt ning Natalja Martšenko Ukrainast.Tagasi